30 sierpnia 2020
Imię:
Twój e-mail:
Telefon:
Zadaj pytanie:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Zapytaj o ofertę

Poznamy dolnośląską winnicę, przespacerujemy się między rzędami winorośli, skosztujemy win docenianych na międzynarodowych rynkach, a wieczorem przeżyjemy mroczną przygodę w Zamku Książ, która dostarczy nam nie tylko naprawdę mocnych wrażeń, ale i wspaniałej rozrywki. Odważycie się? 😊

 

Termin: 19.09.2020                                                 

Cena: 225 zł

 

Wyjazd o godzinie 15:00 z Wrocławia i 16:00 ze Środy Śląskiej, przejazd do dolnośląskiej winnicy Adoria, pobyt rozpoczniemy od zwiedzania plantacji, następnie poznamy cały proces produkcji wina, a wizytę zwieńczymy degustacją trzech rodzajów wina (z możliwością zakupu dla tych, którym wyjątkowo posmakuje).

Po wizycie w winnicy przejedziemy do Zamku Książ, największego dolnośląskiego zamku i jednego z największych w Europie, malowniczo położonego na urwistym cyplu. Zamek posiada ponad 400 pomieszczeń, łącząc w sobie różne style architektoniczne. Nic więc dziwnego, że określany był niegdyś mianem „Perły Śląska”.  Nocne zwiedzanie przebiega trasą specjalną – zobaczymy zamek zupełnie z innej strony, w tym nieudostępniane dziennie pomieszczenia.

 

CENA ZAWIERA:

  • transport autokarem

  • opiekę pilota na całej trasie

  • ubezpieczenie NNW (na dwa dni)

  • nocne zwiedzanie Zamku Książ

  • wizytę i degustację w winnicy Adoria

 

Odkrywamy Dolny Śląsk!  Nocne zwiedzanie zamku Książ  i degustacja win w Winnicy Adoria 

Mariola Tymko

numer telefonu: 786 816 745

e-mail: biuro@mps.travel.pl