facebook pixel
18 sierpnia 2020
Imię:
Twój e-mail:
Telefon:
Zadaj pytanie:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Zapytaj o ofertę

termin: 29.08.2020

cena:

265 zł osoba dorosła

220 zł dziecko do 140 cm wzrostu

130 zł dziecko do 3 lat z osobą dorosłą

1 zł dzieci do 3 lat przy dwóch osobach dorosłych

 

Wyjazd z Wrocławia o 06:30, następnie ze Środy Śląskiej o 07:15, przejazd do Zatoru, do Energylandii, wejście do parku rozrywki, nielimitowane korzystanie z atrakcji, a jest ich cała masa! Atrakcje podzielone są na strefy, w której każdy znajdzie coś dla siebie, od małych dzieci, przez młodzież i dorosłych.

 

Bajkolandia - kraina dziecięcych pragnień, wkraczające do niej maluchy znajdują się nagle w świecie swoich marzeń, spotykają się z postaciami ulubionych bajek.

 

Strefa familijna - proponuje atrakcje dla całych rodzin, lecz na części z nich obowiązuje ograniczenie wzrostu - min. 140 cm.

 

Strefa ekstremalna - to fenomenalna rozrywka dla wszystkich, którzy chcą zmierzyć się ze strachem, dostarczająca maksimum adrenaliny, potężną dawkę radości i zabawy na najwyższych obrotach.

 

Water Park - strefa uruchomiona latem 2016 roku - naśladuje tropikalną wyspę, z mnóstwem atrakcji, zakątków, wodnych zabaw.

 

Smoczy Gród - niesamowite miejsce wyglądające jak miasteczko wyjęte prosto z „Władcy pierścieni” albo tajemniczego „Wiedźmina”. Uliczki stylizowane na średniowieczny gotyk, epokowa architektura, ruiny kunsztownych zamków, a wszystko wykonane z drewna i kamieni. To niezwykła kraina fantasy zdobiona pochodniami, a także innymi dopracowanymi dekoracjami.

 

A to i tak nie wszystko…

Wyjazd w drogę powrotną o 17:00, powrót około 21:00.

 

Cena obejmuje;

  • transport autokarem

  • bilet wstępu do Energylandii

  • pilota na całej trasie

  • ubezpieczenie NNW

Zakończenie wakacji!
ENERGYLANDIA – największy park rozrywki w naszej części Europy