11 grudnia 2019
Imię:
Twój e-mail:
Telefon:
Zadaj pytanie:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Zapytaj o ofertę

Termin wycieczki: 30.12.2019–01.01.2020

cena: 500 zł/os

 

1. dzień: Zbiórka o godzinie 22:40 na parkingu przy ul. Petrusewicza we Wrocławiu, o godzinie 23:00 wyjazd w kierunku Wenecji, przejazd przez Czechy i Austrię do Włoch.

 

2. dzień: W godzinach porannych przyjazd do Wenecji, włoskiej perły architektonicznej. Zwiedzanie zaczniemy od przepłynięcia statkiem z parkingu przez oddzielającą Stare Miasto od stałego lądu, wpisaną na Listę UNESCO Lagunę Wenecką na Plac Świętego Marka, serce Wenecji, który został określony przez Napoleona najpiękniejszym salonem świata. Spacer z przewodnikiem po mieście, podczas którego zobaczymy wszystkie symbole miasta: Most Westchnień, Plac z Bazyliką św. Marka, wieżę zegarową, dzwonnice, Most Rialto, Pałac Dożów, a także przejdziemy się urokliwymi, wąskimi uliczkami, mostami i kładkami nad niezliczonymi kanałami przecinającymi miasto.
Po zwiedzaniu czas wolny, który można wykorzystać na samodzielne odkrywanie uroków tego miejsca czy na rejs gondolą przez kanały, z których najlepiej czuć klimat Wenecji, miasta z wody. Zwieńczeniem wieczoru sylwestrowego będzie pokaz sztucznych ogni, którym przywitamy Nowy Rok.

 

3. dzień: Około godziny 2:00 wyjazd w kierunku Polski. Przyjazd do Wrocławia w godzinach popołudniowych.

 

 

Cena zawiera:

  • Transport autokarem
  • Opiekę pilota i przewodnika
  • Dwukrotny rejs statkiem
  • Ubezpieczenie i TFG

 

 

System słuchawkowy Tour Guide dla naszych klientów gratis!

Ekspresowy Sylwester w Wenecji z Wrocławia

Mariola Tymko

numer telefonu: 786 816 745

e-mail: biuro@mps.travel.pl